Sık Sorulan Sorular - Turkflowers

Sık Sorulan Sorular

Yurtdışı Çiçekleri, Göndermek istediğiniz Ülkede ülke Geneli Dağıtım Yapabilen iş ortağımız ile adresinize en yakın yerel çiçekçiden veya . Kargo ile gönderilmektedir. dolayısı ile %99 aynı Gün Teslimat Yapılıyor.
Lütfen, çoğu zaman kesin teslimat süresini garanti edemediğimizi unutmayın (özel bir talepte bulunmuş olsanız bile). Bu, yerel çiçekçi / kurye programımıza bağlıdır . Lütfen alıcının teslim gününde ADRESTE OLDUĞUNDAN emin olun, ALICI EVDE YOK İSE endişelenmeyin, çiçekçimiz her zaman bir not bırakır veya ertesi gün ikinci teslimatı ayarlamak için alıcıyı arar. Baltık ülkelerinde Alıcı Teslimat Öncesinde aranmaktadır Buket 24 saatten fazla gecikmişse, lütfen bize bildirmek için iletişim kanallarından ulaşın Lütfen size teslimat onay e-postasını göndereceğimizi unutmayın! (lütfen spam klasörünüzü kontrol edin).
Siparişinizin teslim edilmemesi veya geç gelmesi durumunda gerçekten üzgünüz. Dünyanın her yerine hediye vermeyi önemsiyoruz VE gayret ediyoruz, bir şeyler ters giderse bizde çok endişeliyiz. Lütfen alıcının teslim gününde Adreste olduğundan emin olun, endişelenmeyin, çiçekçi ertesi gün ikinci teslimatı ayarlamak için her zaman bir not bırakır veya alıcıyı Telefonla Arar. Lütfen, çoğu zaman kesin teslimat süresini garanti edemediğimizi unutmayın (özel bir talepte bulunmuş olsanız bile). Bu, yerel çiçekçi / kurye programımıza bağlıdır. Satın alma işleminiz sırasında Öğleden önce veya Öğleden sonra teslim süresini seçemezseniz, bunun nedeni bu hizmeti bu sipariş için veremememizdir. Buket 24 saatten daha geç ise lütfen Bize iletişim kanallarından ulaşın Gönderilen Talepleri en kısa sürede çözmeye Çalıştığımızdan Emin olabilirsiniz Lütfen size teslimat sonrasında onay e-postasını göndereceğimizi unutmayın. Lütfen gerçek zamanlı bir güncelleme sistemine sahip olmadığımızı unutmayın, bu yüzden güncellemesi birkaç saat sürebilir.
Yurtdışı Gönderim Yapılan ülkeler. Euro Veya usd Üzerinden Ödeme Almaktadır. Türk Lirasına Çevrildiğinde Yüksek Gibi Gözüküyor. 2. Olarak da Yurtdışında Fiyatlar Türkiye ye Kıyasla Ortalama fiyatların üzerinde dir
Siparişinizi planlanan teslim tarihinden 30 saat önce önce iptal etmek isterseniz, tam bir geri ödeme almaya hak kazanacaksınız. Örneğin, siparişinizin 16 Mart tarihine kadar planlanmış olması durumunda, en geç 15 Mart ta saat 14: 00 dan (CET) önce bizimle iletişime geçmelisiniz. Teslim tarihinden bir gün önce 14:00 den sonra iptal bildirimi yapılırsa, geri ödemenizden 20 TL tutarında bir idari ücret tahsil edilecektir. siparişiniz Kargoya verilmiş üretime atanmış ise iptal edilemeyeceğini Hatırlatırız.
Eğer bir siparişi iptal etmek istiyorsanız, teslim tarihinden bir gün önce saat: 14:00 e kadar bize bildirmeniz gerekmektedir. Ürün üretime atanmış yada Kargoya verilmişse iptal edilemeyeceğini ve Adres değişikliğininde Yapılamayacağını Belirtiriz. Bu süre içerisinde Bize ulaştığınızda İptal işlemi başlar ve ortalama Yurtiçi 3 gün Yurtdışı kartlarda 7 gün sürede işlem yaptığınız kartınıza iade tamamlanacaktır. iptal iade istediğinizi sipariş numaranızla destek@turkflowers.com adresine göndermenizi rica ederiz Ödemeyi Banka Transferi ile Yaptı iseniz yine destek@turkflowers.com Mail adresimize . sipariş numaranız ve İban Numaranızı Hesap sahibi Adı soyadı ile birlikte Gönderiniz. iptal işlemi gün sonunda Tamamlanacaktır
Lütfen, siparişlerin yalnızca onay e-postasında listelenen öğeleri içerdiğini unutmayın . Ürün açıklamasında açıkça belirtilmediği sürece vazolar ve diğer ürünler dahil değildir. Siparişinizde eksik olan bir ürün olduğundan eminseniz , onu tanımlamak için BİZE iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Endişelenmeyin, düzelteceğiz!
Lütfen, siparişinizde herhangi bir değişiklik yapmanız gerektiğini düğünüyorsanız, seçilen teslimat tarihinden en az bir iş günü önce saat 14:00 e kadar bildirmeniz gerektiğini aksi takdirde siparişinizin ayrıntılarını değiştiremeyeceğimizi unutmayın. Lütfen siparişinizi Turkflowers iletişim Kanallarından değiştirebileceğinizi unutmayın !
Turkflowers Türiye istanbul Merkezli Bir Firma Olup 19 Yıldır Bu sektörde Hizmet Vermektedir. TİCARİ BİLGİLER Ticaret Sicil Numarası : 141067-5 Vergi Dairesi: Güngören Vergi Numarası: 8710880047 Mersis Numarası: 0871088004700001 Üyesi olduğumuz İstanbul Ticaret Odası’nın üyeleri için geçerli davranış kurallarına www.ito.org.tr adresinden ulaşılabilir. ÇALIŞMA SAATLERİ Web: Turkflowers.com Vergi Dairesi : Güngören Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cumartesi: 8:30 - 19:30 Pazar: 09:00 - 19:30
En büyük zevkle. Sipariş ettiğiniz çiçekler vazoda sunum için uygunsa, siparişinize eklemeniz için ürün sepeti sayfasında bazı uygun seçeneklere ulaşabilirsiniz Yine Sepetinizde Çikolata ve Ayıcık ekleyebilirsiniz