Hakkımızda - Turkflowers

Hakkımızda

1999 yılında İstanbul Merter - Güngören semtinde  işletme hayatına başlayan Türkflowers Uluslararası Çiçekçilik hizmetleri  20 yılı aşkın tecrübe ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Son 15 yılda müşterilerimize verdiğimiz güven sayesinde istikrarlı bir şekilde büyüdük. Bugün Turkflowers uluslararası çiçek göndermede Türkiye de lider bir şirkettir. Dünyanın dört bir yanındaki 180 den fazla ülkeye taze çiçekler gönderiyoruz.
 
Ayrıca, Turkflowers ın internet siparişlerinde iş uygulamaları konusundaki taahhüdünü ve müşterilerimizin ve kullanıcıların korunmasındaki sorumluluğumuzu kanıtlayan yıllar boyunca sayısız online siparişlerle  güven duyguları biriktirdik.

 Turkflowers olarak en acil siparişleri bile karşılamamıza izin veren dünya çapında geniş bir çiçekçi ağına sahibiz. Aynı gün teslimatlı siparişlerinizi, yerel çiçekçilerimiz, en taze çiçekler den seçerek hazırlamakta ve teslim etmektedir. Ayrıca teslimatı yapmak için gerekli tüm nakliyeleri ayarlayacaklardır.
Türkflowers Uluslararası Çiçekçilik yurt içinde ve yurt dışında tüm illerdeki en kaliteli servisi verebilen çiçekçilerle çalışmaktadir.

Tüm ürünlerimizde %100 ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti garantisi vermekteyiz


Yurtiçi Telefon: 08503022161

Yurtdışından : (0090) 212 6420988

Email: turkflowers@gmail.com , destek @turkflowers.com

Web: Turkflowers.com

 

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 8:30 - 21:00 Pazar: 09:00 - 20:00