Şartlar ve Koşullar - Turkflowers

Şartlar ve Koşullar

ŞARTLAR VE KOŞULLAR

Bu web sitesine bir sipariş vererek veya müşteri hizmetleri ekibimizi ararken aşağıdaki şartları ve koşulları kabul etmiş oluyorsunuz:

SİPARİŞ KABUL POLİTİKASI

Alınan tüm siparişler Turkflowers uluslararası çiçekçilik e- ticaret ve organizasyon hizmetleri Limited tarafından kabul edilir ve herhangi bir sebep belirtmeksizin herhangi bir siparişi reddetme hakkımızı saklı tutarız. Reddedilme durumunda, siparişi vermek için kullanılan ödeme yöntemiyle alınan ödemeleri iade edeceğiz veya iptal edeceğiz. Gösterilen tüm fiyatlar, geçerli fiyat üzerinden + KDV'ye tabidir (şu anda% 18).

SİPARİŞİNİZDEKİ DEĞİŞİKLİKLER

Siparişinizi değiştirmek isterseniz, lütfen Turkflowers web sitesinin iletişim kanallarından bize ulaşın. Sizin için son dakika değişikliklerini yapmak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yaparız, ancak yalnızca gönderimden en az 24 saat önce talep edilen değişiklikleri (teslimat adresi ve kart mesajı dahil) garanti edebiliriz. Siparişlerin 'üretime atandığında' herhangi bir değişiklik kabul edilemeyeceğini lütfen unutmayın. Yoğun sezonda (Sevgililer Günü ve Anneler Günü), siparişlerde yapılan değişikliklerin kabul edilen teslim tarihinden itibaren 96 saat içinde kabul edilmesini garanti edemiyoruz.

SİPARİŞİNİZİ İPTAL ETME

Siparişler normalde, öngörülen teslim tarihinden önce 24 saate kadar iptal edilebilir. Siparişinizi Turkflowers web sitesinin İletişim kanallarından iptal ettirebilirsiniz. Siparişlerin 'üretime atandığında' siparişlerin iptal edilemeyeceğini lütfen unutmayın. Yoğun sezonda (Sevgililer Günü ve Anneler Günü) siparişleri, öngörülen teslim tarihinden itibaren 24 saat içinde iptal edemiyoruz.

ÖDEME SORUNLARI

Web sitemiz güvenli bir kontrole sahiptir (Thawte SSL Sertifikalarını kullanıyoruz ve FBI / SANS İnternet Güvenlik Testini geçiyoruz), bu sayede siparişlerinizi online olarak sipariş etmenizi öneririz. Bununla birlikte, zaman zaman, siparişinizi hemen kabul etmemizi engelleyen banka ile ilgili ödeme hataları meydana gelir. Ödeme sonrasında onay bilgisi almanızı rica ederiz Zaman zaman, kart yayıncısı rastgele bir güvenlik kontrolü gerçekleştirdiği için, doğru şekilde girilen ve yeterince parayla desteklenen kart bilgileri doğrulanmaz ve sipariş onaylanmaz Bunun için bize Ulaşabilirsiniz. Bu durumlarda size en kısa zamanda e-posta göndereceğiz veya sizi arayacağız. Ödemenizin doğrulanmadığını bildiren bir mesaj alırsanız, siparişinizin zamanında teslim edildiğinden emin olmak için lütfen müşteri hizmetleri ekibimizle hemen iletişime geçin. Zaman farkları, çalışma saatleri dışında yapılan ödemeler veya sağladığınız iletişim bilgileri aracılığıyla size ulaşama ma sorunları nedeniyle, bazen istenen teslim tarihinden önce geçerli bir ödeme gerçekletiremezseniz gecikme yaşanabilir. Bu gecikme üzücü olsa da, bizim kontrolümüz dışındadır ve bu durumlarda herhangi bir geri ödeme şekli sunamayız.

ZAMANLANMIŞ TESLİMATLAR

Zamanlanmış teslimat seçenekleri sunuyoruz. Ancak, bu  Bazen ülke teslimat Kurallarına göre değişebiliyor. standart dağıtım seçeneklerinden başka, müşterinin belirlediği zaman dilimlerinde teslimat yapamayacağımızı lütfen unutmayın. OLUMSUZ HAVA KOŞULLARI Olumsuz hava koşulları (yoğun kar, buz, su baskınları veya yüksek rüzgarlar gibi) sırasında, teslimat ekiplerimiz teslimat emrini zamanında yerine getiremeyebilir. Bu bizim kontrolümüz dışındadır ve gecikme sebebi, taşıyıcımızla hava durumundan etkilenen teslimatlar nedeniyle meydana gelen gecikmeler de dahil olmak üzere, siparişin geç teslim edilmesinin sorumluluğunu kabul edemeyiz. Bu nedenle, olumsuz hava koşullarından etkilenen siparişlerin geri ödemesini yapamıyoruz. uygun koşullar oluştuğunda teslim ediyoruz.