iptal-iade-proseduru - Turkflowers

iptal-iade-proseduru

Sipariş iptali

Siparişinizdeki değişiklikler

Siparişinizi yada adres değişikliği yapmak isterseniz , lütfen bunu  Turkflowers iletişim araçlarıdan bize ulaşarak gerçekleştirinizi ve Gerçekleşme teyidini alınız . Sizin için son dakika değişikliklerini yapmak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yaparız, ancak yalnızca  siparişinizi verdikten sonra  en az 5 saat önce talep edilen değişiklikleri (teslimat adresi ve kart mesajı dahil) garanti edebiliriz. Siparişlerin 'üretime atanıp dağıtıma çıktığında' herhangi bir değişiklik kabul edilemeyeceğini lütfen unutmayın.

En yoğun sezon için (Sevgililer Günü ve Anneler Günü), siparişlerde yapılan değişikliklerin kabul edilen teslim tarihinden itibaren 72 saat içinde kabul edilmesini garanti edemiyoruz.

Siparişinizi iptal etme

Siparişler normalde, öngörülen teslim tarihinden önce 24 saate kadar iptal edilebilir. Siparişinizi Turkflowers web sitesinin  müşteri hizmetlerini arayarak iptal edebilirsiniz. Siparişlerin 'üretime atandığında' siparişlerin iptal edilemeyeceğini lütfen unutmayın. Siparişlerin 'üretime atandığında' herhangi bir değişiklik kabul edilemeyeceğini lütfen unutmayın.

 Yurtdışı siparişlerinizde Alıcı evi başkasının adına  kayıtlı ise zilde farklı isim varsa alıcı bu adreste misafir ise belirtilmesi gerekmekte. belitilmedği taktirde teslim olmayan siparişlerden sorumlu değiliz. aynı adrese  ikinci bir gönderim % 50 indirimle yapımaktadır. ücret iadesi yapılmaz. Ek ücretle Gönderim yapılmaz. 

Avrupa, Amerika, Avustralya, Meksika  da bazen veya ürüne göre yerel çiçekçilerin olmadığı bölgelerde gönderimler Kargo ile yapılmaktadır.  Teslimat adresinin  Tam doğru belirtilmesi önemlidir Kargo görevlileri alıcıyı telefonla arayıp adres doğrulaması yapmamaktadır. Alıcı Evde Yok, Bırakabileceği Komşusuyok, ise , Apartman ise Kapıya bildirim Kağıdı konur, Konulan bildirim kağıdı üzerindeki Telefon numarasını arayarak Paket bilgisi alınabilir, Kargo yeniden getirme hizmeti veriyorsa adresinize tekrar getirecektir, Getirmiyorsa adresten almanız Gerekmektedir,  Ev Müstakil bir ev ise Çiçek Kapıya yada sundurma altına Bırakıla bilir.  Adres Eksikliği sorunlarından kaynaklanan teslim edilememe durumundan Şirketimiz sorumlu değildir. tekrar gönderim yapılmaz ve ücret iadesi yapılmaz. 

Alıcının  Verilen adresten yarım gün yada ertesi gün ayrılması durumunda teslim edilemeyen siparişlerden Uluslararası Kargo teslimatı Kuralları gereğinde Sorumlu değiliz ve ücret iadesi yapılmaz.   

Sipariş formunda Belirtilen Alıcı numarası Gönderilen  Ülke numarası olması gerekmektedir. Farklı ülke Numarası verilmesi durumunda Teslimat yapılamaz WhatsApp veya benzeri uygulamalardan Alıcıya ulaşılması yükümlülüğü beklenilemez. Ücret iadesi yapılamaz. 

Saat farkı olan ülkelerde aynı ürün Bulunamıyorsa Benzer veya daha yüksek değrede ürün Bilgi verilmeden Gönderilir,  Bunun için Ücret iadesi yapılamaz. tarafızdan teslimat öncesi yapılan iptal işleminde 20 lira masraf ve baka komisyonu kesilmektedir 

 

Yoğun sezonda (Sevgililer Günü ve Anneler Günü) siparişleri, öngörülen teslimat tarihinden itibaren 72 saat içinde iptal edemiyoruz.

Ödeme sorunları

Web sitemiz güvenli bir kontrole sahiptir (SSL Sertifikalarını kullanıyoruz ve FBI / SANS İnternet Güvenlik Testini geçiyoruz), bu sayede siparişlerinizi online olarak vermenizi öneririz. Bununla birlikte, zaman zaman, siparişinizi hemen kabul etmemizi engelleyen banka ile ilgili ödeme hataları meydana gelir.

Zaman zaman, kart yayıncısı rastgele bir güvenlik kontrolü gerçekleştirdiği için, doğru şekilde girilen ve yeterince parayla desteklenen kart bilgileri doğrulanmaz. Bu durumlarda, siparişinizi almamız gerekmesine rağmen, telefon üzerinden ödeme almamız gerekecek. Bu durumlarda size en kısa zamanda e-posta göndereceğiz veya sizi arayacağız. Ödemenizin doğrulanmadığını bildiren bir mesaj alırsanız, siparişinizin zamanında teslim edildiğinden emin olmak için lütfen müşteri hizmetleri ekibimizle hemen iletişime geçin.

 

Zaman farkları, çalışma saatleri dışında yapılan ödemeler veya sağladığınız iletişim bilgileri aracılığıyla size ulaşamama sorunları nedeniyle, bazen istenen teslim tarihinden önce geçerli bir teslimat gerçekleştiremiyoruz. Bu gecikme üzücü olsa da, bizim kontrolümüz dışındadır ve bu durumlarda herhangi bir geri ödeme şekli sunamayız.

Zamanlanmış teslimatlar

 

Zamanlanmış teslimat seçenekleri sunuyoruz. Ancak, bu standart dağıtım seçeneklerinden başka, müşterinin belirlediği zaman dilimlerinde teslimat yapamayacağımızı lütfen unutmayın.

olumsuz hava koşulları

Olumsuz hava koşulları (yoğun kar, buz, su baskınları veya yüksek rüzgarlar gibi) sırasında, teslimat ekiplerimiz teslimat emrini zamanında yerine getiremeyebilir. Bu bizim kontrolümüz dışındadır ve siparişin geç teslim edilmesinin sorumluluğunu kabul edemeyiz. Bu nedenle, olumsuz hava koşullarında, etkilenen siparişlerin geri ödemesini ya da yeniden teslimatını yapamıyoruz.