Gizlilik Bildirimi

Turkflowers.com, ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde kullandırmaz.
Turkflowers.com, bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

- Size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek,
- Size elektronik posta ile bültenler veya bildirimler göndermek,
- Bilgileri bilgi havuzunda derleyerek siteyi iyileştirmek amacıyla kullanmak için istatistiksel veriler çıkarmak.

Sipariş esnasında girdiğiniz kişisel bilgilere sadece yetkili Turkflowers.com personeli erişebilirler. Yetkili personelimiz haricinde bilgilerinize 3.şahısların ulaşması mümkün değildir.

Kredi kartı bilgileriniz hiçbir biçimde veritabanımıza kaydedilmez. Olduğu gibi SSL korumasıyla bankaya iletilir...

 

 

Turkflowers

Bir doğum günü, Düğün yada diğer neşeli etkinlikler için Turkflowers.com'dan online çiçek siparişi verebilirsiniz . Siparişleriniz Kart mesajları yanında tazelik garantisi ile teslim edilir. 

14 Şubat sevgililer günü, 8 Mart kadınlar Günü, Anneler Günü Bayram Günleri ve Her durum için En uygun Fiyatlı çiçeklere Tüm Yıl boyunca Ulaşabilir Dünya çapında 153 ülkeye  çiçek siparişi Verebilirsiniz 

İşinde deneyimli Güvenilir bir çiçekçi firması arıyorsanız Turkflowers 19 yıllık deneyimi ile uluslararası çiçekçi ortakları ile siparişlerinizi dilediğiniz tarihde Teslim ediyor 

İletişim

  • 0850 302 21 61
  • whatsApp: +905469155894
Turkflowers Uluslararası Çiçekçilik Hizmetleri @ 1999 - 2018 Tüm hakları saklıdır !
Sayfa Başı